LAXO Care to znana i sprawdzona firma, która od wielu lat zatrudnia i oferuje pracę dla polskich opiekunek w Niemczech. Proponowana opieka może dotyczyć osób w podeszłym wieku, chorych i niepełnosprawnych. Każda opiekunka osób starszych pracująca dla LAXO Care ma gwarancję profesjonalnej pomocy, uczciwości, a także pełnych, wyczerpujących informacji o warunkach pobytu oraz oferowanym wynagrodzeniu. Praca opiekunki w Niemczech niewątpliwie wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego niezwykle cenne jest w tej pracy doświadczenie. Gwarantuje ono bowiem sprawną i dobrze zorganizowaną współpracę ze wszystkimi podopiecznymi. Dzięki temu, polska opiekunka może zarobić więcej niż w podobnym zawodzie na terenie Polski.

Jeśli więc interesuje Cię opieka nad osobami starszymi, LAXO Care posiada w swojej imponującej bazie wielu klientów, którzy wymagają opieki oraz pomocy zaangażowanego i cierpliwego personelu, posiadającego niezbędne kwalifikacje, odpowiednie do pełnej pomocy osobom starszym, chorym oraz niepełnosprawnym. Terenem działalności opiekunek współpracujących z LAXO Care są Niemcy.

LAXO Care jest firmą, która prowadzi działalność gospodarczą w zakresie organizacji usług opieki nad osobami w podeszłym wieku, chorymi i niepełnosprawnymi na terytorium Niemiec i Polski. Zbiera oferty pracy dla opiekunek chcących pracować w Niemczech. Działamy już w tej branży od ponad pięciu lat i z powodzeniem utrzymujemy się na tym rynku. Udało nam się podjąć współpracę już z ponad 400 opiekunkami, które na bieżąco wyjeżdżają i zajmują się podopiecznymi w Niemczech.

Jesteśmy firmą, dla której miarą sukcesu jest zadowolenie naszych klientów i pracowników. Stale się rozwijamy i kładziemy nacisk na jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione u nas osoby. Nasze opiekunki to gwarancja jakości, którą potrafią docenić Niemcy. Znacząca cechą LAXO Care jest utożsamianie się z jego personelem. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy oferują swoje serce i zaangażowanie potrzebującym seniorom pomimo, iż często związane jest to z obowiązkami trudnymi oraz męczącymi zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Co nas wyróżnia?

„Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech” – niejedna z współpracujących z nami opiekunek zaczynała od wyszukiwania tego hasła. Z poszukiwaniami wiązał się stres oraz niepewność. W czasach, kiedy firmy traktują swoich pracowników jak przedmioty z nadaną liczbą, my z całą stanowczością jesteśmy wierni naszemu kredo: pracownik największym dobrem firmy. Osoby, które z nami współpracują cenią sobie nasze zaangażowanie i asekurację podczas pobytu za granicą. Posiadamy także szeroki zakres ofert pracy dla opiekunek. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy i nigdy nie lekceważymy potrzeb naszego personelu. Stale monitorujemy zarówno zadowolenie klientów, jak i przebywającego u nich opiekuna. Ponieważ jesteśmy firmą, która ceni sobie uczciwość i rzetelność, nasi pracownicy są zawsze poinformowani: do kogo wyjeżdżają, jaki jest stan zdrowia seniora, jakie są warunki pobytu na miejscu oraz jakie otrzymają wynagrodzenie.

Uber-uns-logo