Opieka do Małżeństwa - Ilsfeld 1378ILS

1300 €

termin rozpoczęcia

Nieaktualne

czas trwania

3 Miesiące

płeć i wiek pacjenta

Kobieta, 73/75

miejscowość

Ilsfeld

j. niemiecki

dobry

Opis zlecenia

Małżeństwo, to sympatyczna para seniorów poszukująca opiekunki, która stanie się dla nich niczym członek rodziny i będzie oferowała życzliwe wsparcie w wielu codziennych sytuacjach. Podopieczna jest osobą leżącą, dlatego wszelkie niezbędne czynności pielęgnacyjne są wykonywane w łóżku. Jej mąż ma problemy z samodzielnym poruszaniem się, dlatego korzysta z wózka inwalidzkiego. Wymaga się, aby opiekunka dobrze znała język niemiecki, ponieważ małżeństwo jest bardzo towarzyskie i lubi rozmawiać. Do dyspozycji opiekunki seniorzy oddają w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Choroby podopiecznych:

  • Alzhaimer,
  • osteoporoza,
  • nietrzymanie moczu,
  • początki choroby starczej-demencji,
  • zaburzenia rytmu serca.

Zakres obowiązków opiekunki to:

  • przyrządzanie posiłków i podawanie leków,
  • czynności związane z pielęgnacją i utrzymaniem higieny,
  • pomoc w przemieszczaniu się,
  • prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, prasowanie, pranie, itp.).

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych,
  • brak nałogów,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu bardzo dobrym.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego opieka@laxocare.pl lub telefonicznego pod numerem + 48 61 666 2993