Opieka do Pana - Hebertsfelden 1366HEB

1300 €

termin rozpoczęcia

Nieaktualne

czas trwania

2 miesiące

płeć i wiek pacjenta

Mężczyzna, 84

miejscowość

Hebertsfelden

j. niemiecki

dobry

Opis zlecenia

Senior mieszka razem z żoną w domu jednorodzinnym w niewielkiej wsi w Niemczech. W nocy wstaje jedynie raz, dlatego opiekunka musi mu pomóc pójść do toalety. Podopieczny cierpi z powodu choroby Parkinsona, więc wymaga wsparcia podczas wykonywania codziennych czynności, trzeba również pomagać mu przy wstawaniu. Opiekunka lub opiekun musi posiadać prawo jazdy kategorii B, gdyż Pan wymaga dość częstych wizyt u lekarza. Do dyspozycji osoby opiekującej się podopiecznym jest w pełni umeblowany pokój z własną łazienką, telewizorem oraz dostępem do Internetu.

Schorzenia, na które cierpi podopieczny:

  • choroba Parkinsona,
  • nadciśnienie tętnicze krwi,
  • nietrzymanie moczu.

Zakres obowiązków przy podopiecznym:

  • przygotowywanie posiłków,
  • zmiana pościeli,
  • przygotowywania odzieży,
  • prowadzenie domu (zakupy, sprzątanie, pranie, itp.),
  • podawanie leków.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • brak nałogów,
  • przynajmniej roczne doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego opieka@laxocare.pl lub telefonicznego pod numerem + 48 61 666 2993