Opieka do Pana - Langenselbold 1382LAN
1200 €

termin rozpoczęcia

Nieaktualne

czas trwania

2 miesiące

płeć i wiek pacjenta

Mężczyzna, 79

miejscowość

Langenselbold

j. niemiecki

komunikatywny

Opis zlecenia

Podopieczny zamieszkuje na parterze domu jednorodzinnego w niedużej miejscowości w Langenselbold w Niemczech (na pierwszym piętrze mieszka jego córka z mężem, ale nie są w stanie przejąć opieki nad ojcem z uwagi na intensywne życie zawodowe). Senior jest miłą, sympatyczną i spokojną osobą, ale dość nieufną w stosunku do nowych ludzi. Opiekunka powinna wykazać się dużą wyrozumiałością i cierpliwością. Chory większość wolnego czasu spędza w łóżku na oglądaniu programów przyrodniczych. Ma kłopoty z poruszaniem, dlatego korzysta z wózka inwalidzkiego. Do dyspozycji opiekunki podopieczny oddaje w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Schorzenia, z którymi zmaga się podopieczny:

  • nietrzymanie moczu,
  • choroba nowotworowa płuc,
  • trudności w samodzielnym poruszaniu się (z uwagi na wiek).

Zakres obowiązków przy podopiecznym:

  • prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów),
  • pomoc w przemieszczaniu się i asekuracja podczas codziennych czynności,
  • przygotowywanie posiłków i podawanie leków.

Wymagania stawiane kandydatkom/kandydatom do pracy jako opiekunka lub opiekun osoby starszej:

  • doświadczenie w prowadzeniu opieki nad osobami w podeszłym wieku,
  • brak nałogów,
  • znajomość języka na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego opieka@laxocare.pl lub telefonicznego pod numerem + 48 61 666 2993