Opieka do Pani - Burgbernheim 1438BUR

1200 €

termin rozpoczęcia

Nieaktualne

czas trwania

6 tygodni

płeć i wiek pacjenta

Kobieta, 95

miejscowość

Burgbernheim

j. niemiecki

komunikatywny

Opis zlecenia

Seniorka mieszka na wsi wraz ze swoją córką i jej rodziną. Jest osobą leżącą i niedowidzącą, dlatego trzeba za każdym razem wyraźnie informować ją, co się będzie robić, aby się nie bała. Do podstawowych zadań opiekunki w domu podopiecznej w Burgbernheim w Niemczech należy przede wszystkim wykonywanie czynności związanych z pielęgnacją i higieną ciała. Podopieczna jest osobą spokojną i sympatyczną, przesypia całe nocy, a w jej domu niczego nie brakuje. Wymagany jest transfer. Opiekunka może liczyć na umeblowany własny pokój z łazienką i dostępem do Internetu.

Schorzenia:

  • pierwsze stadium demencji,
  • nietrzymanie moczu.

Zakres obowiązków przy podopiecznej:

  • prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, prasowanie, pranie, robienie zakupów, zmiana pościeli, itp.),
  • przyrządzanie posiłków,
  • wykonywanie czynności pielęgnacyjno-higienicznych.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych,
  • brak nałogów,
  • umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego opieka@laxocare.pl lub telefonicznego pod numerem + 48 61 666 2993