Opieka do Pani - Konstanz 1445KON
1200 + dodatek wakacyjny 100 €

termin rozpoczęcia

Nieaktualne

czas trwania

5 tygodni

płeć i wiek pacjenta

Kobieta, 86

miejscowość

Konstanz

j. niemiecki

komunikatywny

Opis zlecenia

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w niewielkiej miejscowości Konstanz w Niemczech. Przeszła udar, dlatego nie widzi na jedno oko, a po trzecim wylewie została całkowicie sparaliżowana. Jest bardzo słaba, ale wciąż próbuje być jak najbardziej samodzielna, dlatego zależy jej, aby mogła podejmować większość decyzji sama. Opiekunka powinna przede wszystkim wykonywać czynności pielęgnacyjne, a także towarzyszyć podopiecznej w codziennych sytuacjach, takich jak jedzenie, oglądanie telewizji czy słuchanie radia. Na czas opieki nad osobą starszą przysługuje w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Schorzenia:

  • udar,
  • początkowe stadium demencji,
  • cewnik.

Zakres obowiązków przy podopiecznej obejmuje:

  • prowadzenie domu (sprzątanie, zmiana pościeli, prasowanie, robienie zakupów),
  • przygotowanie odzieży,
  • przyrządzanie posiłków,
  • pomoc w pielęgnacji i utrzymaniu higieny (mycie ciała, włosów, czesanie, itp.).

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą,
  • brak nałogów,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikowanie się z podopieczną.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego opieka@laxocare.pl lub telefonicznego pod numerem + 48 61 666 2993