Opieka do Pani - Neustadt an der Aisch 1426NEU

1400 + premia świąteczna 300 €

termin rozpoczęcia

Nieaktualne

czas trwania

2 miesiące

płeć i wiek pacjenta

Kobieta, 76

miejscowość

Neustadt an der Aisch

j. niemiecki

bardzo dobry

Opis zlecenia

Podopieczna to samotna starsza kobieta mieszkająca w dużym domu jednorodzinnym w Neustadt w Niemczech. Nie porusza się samodzielnie – jest osobą leżącą, a wszystkie czynności związane z pielęgnacją i higieną wykonuje się przy jej łóżku. Trzeba dbać, by nie miała odleżyn, przewracać ją regularnie. Chora niekiedy miewa problemy ze snem, ale przyjmuje leki na bezsenność. Opiekunka ma każdego dnia dwie godziny czasu wolnego oraz dodatkowo jeden dzień w ciągu tygodnia. Dom podopiecznej jest otoczony pięknym ogrodem, w którym osoba sprawująca opiekę może spędzać czas. W domu jednocześnie przebywają dwie opiekunki, co w dużej mierze ułatwia pracę.

Schorzenia, z którymi zmaga:

  • cukrzyca,
  • trudności z samodzielnym poruszaniem się (ze względu na podeszły wiek).

Zakres obowiązków wymaganych przy podopiecznej:

  • przyrządzanie i podawanie posiłków,
  • podawanie leków,
  • prowadzenie domu (sprzątanie, prasowanie, pranie, robienie zakupów, itp.),
  • czynności pielęgnacyjne związane ze stanem osoby starszej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako opiekunka/opiekun osoby starszej,
  • brak nałogów,
  • umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu dobrym.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego opieka@laxocare.pl lub telefonicznego pod numerem + 48 61 666 2993