Opieka do Pani - Sugenheim OT Ullstadt 1462SUG

1500 €

termin rozpoczęcia

Nieaktualne

czas trwania

2 miesiące

płeć i wiek pacjenta

Kobieta, 95

miejscowość

Sugenheim OT Ullstadt

j. niemiecki

bardzo dobry

Opis zlecenia

Podopieczna mieszka razem z zięciem w wielorodzinnym domu położonym w niedużej wsi Sugenheim OT Ullstadt w Niemczech. Ponieważ sklepy znajdują się w dość dalekiej odległości, zakupy robi z synową, która chętnie udziela jej pomocy. Chora jest słaba, wcześnie kładzie się spać i wcześnie wstaje. Ponieważ ma kłopoty z samodzielnym poruszaniem się, korzysta z wózka inwalidzkiego. Opiekunka powinna zachęcać ją do wstawania chociażby na chwilę, aby pobudzić mięśnie nóg. Pani mieszka w dobrze wyposażonym domu, w którym znajdują się wszystkie potrzebne sprzęty (jeśli chodzi o pomoc osobie sprawującej opiekę). Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do sieci.

Choroby, z którymi zmaga się podopieczna:

  • cukrzyca,
  • problemy z nietrzymaniem moczu,
  • zaburzenia rytmu serca,
  • demencja starcza.

Zakres obowiązków wymaganych przy podopiecznej:

  • prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, pranie, prasowanie, pomoc w robieniu zakupów, itp.),
  • zmiana pościeli,
  • podawanie leków,
  • zmiana pieluch,
  • pomoc w pielęgnacji i utrzymaniu higieny.

Podstawowe wymagania:

  • doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi,
  • brak nałogów,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego opieka@laxocare.pl lub telefonicznego pod numerem + 48 61 666 2993