Współpraca z firmą LAXO Care układa mi się dobrze. Jestem opiekunką osób starszych już od dawna. Panie zajmujące się kontaktem są pomocne w każdej sprawie zawodowej, a także i prywatnej. Są bardzo miłe i kompetentne. Jako firma bardzo interesują się nami, kiedy jesteśmy u podopiecznych na terenie Niemiec: czy jest wszystko w porządku, czy nie ma jakichkolwiek problemów. Troszczą się o tych, którzy zajmują się opieką nad osobami starszymi. Problemy starają się rozwiązać razem z nami. Pracując w tej firmie czuję się bezpiecznie.
Pani Alicja Dmitrowska

Alicja Dmitrowska

Jestem zdecydowanie na TAK! LAXO Care dobiera pacjenta do opiekunki, przez co nie ma później problemów na miejscu. Wszystko załatwiane jest w Polsce – Niemcy to już tylko praca opiekunki, bez stresu czy formalności. Jestem i byłam zadowolona ze współpracy z LAXO. Polecam tę firmę każdej opiekunce, zarówno początkującej, jak i tej bardziej doświadczonej.
Pani Wioletta Bardelska

Wioletta Bardelska

Praca opiekunki nie należy do łatwych, ale pozwala zarobić. Nie zdarzyło się, żebym nie dostała pensji na czas. Kiedy tylko pojawiają się kłopoty z podopiecznymi – dzwonię do firmy.
Pani Barbara Popowicz

Barbara Popowicz

Od samego początku jestem mile zaskoczona. Ja też rozglądałam się wcześniej w różnych miejscach w poszukiwaniu odpowiedzi na moje zgłoszenie: „Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech”. Od pierwszego kontaktu telefonicznego z LAXO Care, poprzez podpisanie umowy i załatwienie wszelkich formalności związanych z wyjazdem do Niemiec, współpraca układa się świetnie. Po przyjeździe na miejsce dostaję regularne telefony, czy wszystko u mnie w porządku.

p. Teresa

Miłe panie w biurze. Nie trafiłam jeszcze, żeby któraś miała zły dzień.

p. Stefania

Podchodzą po ludzku do człowieka. Miałam złe doświadczenia z poprzedniej firmy, gdzie pracowałam jako opiekunka osób starszych,  i bałam się, że sytuacja się powtórzy. Praca opiekunki jest dla mnie ważna. Na szczęście firmę LAXO Care mogę zaliczyć do solidnych.

p. Elżbieta

Współpraca z LAXO układa się pozytywnie już od trzech lat. Jako opiekunka osób starszych w Niemczech nie mogę na nic narzekać. Nigdy nie odczułam przez telefon, że robią coś z niechęcią. Na każde zapytanie lub prośbę otrzymuję odpowiedź. Dzięki temu opieka nad osobami starszymi jest przyjemna.

p. Grażyna