Premia Letnia + 200€

Premia

Szukasz dobrej pracy jako opiekunka w Niemczech? W LAXO Care czeka na Ciebie wiele zleceń na terenie całych Niemiec, a wśród nich oferty z PREMIĄ LETNIĄ. Możesz zarobić nawet 2100€ + 200€  premii na rękę!

Dlaczego warto zgłosić się właśnie teraz?

W okresie letnim wiele opiekunek wraca do Polski, chcąc wykorzystać ten czas na zasłużony odpoczynek wspólnie z bliskimi, których nie widziały już od dawna. Praca opiekunki osoby starszej w Niemczech może być wyjątkowo satysfakcjonująca, lecz często wymaga poświeceń, takich jak zostawienie w Polsce dzieci, męża lub wnuków. Okres wakacyjny jest okazją, by na dłużej powrócić do domu i nacieszyć się obecnością bliskich.

Jak jednak wiadomo, opieka nad osobą starszą jest zajęciem całorocznym i podopieczny nie może pozostać bez odpowiedniej pomocy w czasie urlopu opiekunki, bądź wyjazdu swojej rodziny. Z tego względu w letnim okresie pojawia się więcej ofert pracy w opiece. Dzięki temu jest o wiele łatwiej o atrakcyjne zatrudnienie.

Zgłosić się do nas już teraz, kiedy wybór ofert z premią letnią jest największy!

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem ☎ +48 61 666 2993 lub napisz wiadomość na maila opieka@laxocare.pl, a nasz koordynator pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę, dopasowaną do Twojego doświadczenia oraz Twoich potrzeb!

Czy mogę wyjechać znając tylko podstawy niemieckiego?

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech, masz doświadczenie w opiece, ale słabo znasz język niemiecki? Nic straconego, mamy również oferty pracy dla kandydatów z podstawową znajomością niemieckiego.

Jak mogę się zgłosić?

Jeśli jesteś już pracownikiem LAXO Care wystarczy, że zgłosisz chęć wyjazdu swojemu koordynatorowi. Osoby, które dopiero rozważają wyjazd z nami, zachęcamy do kontaktu.

Zgłosić można się do nas na kilka sposobów:

✔ Zadzwoń: +48 61 666 2993

✔ Prześlij swoje zgłoszenie mailem na adres opieka@laxocare.pl

✔ Wypełnij formularz

✔ Stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur. Wszystkie adresy podane są TUTAJ.

Gdzie znajdę regulamin?

Regulamin PREMII LETNIEJ znajdziesz TUTAJ.

Inne w tej kategorii:

Gdzie jesteśmy

 • LAXO Care - Poznań

  ul. Droga Dębińska 3A

  61-555 Poznań

  tel. +48 61 666 2993

 • LAXO Care - Nowa Sól

  ul. Traugutta 12b/12

  67-100 Nowa Sól

  tel. +48 61 666 4757

 • LAXO Care - Ostrów Wielkopolski

  ul. Wrocławska 13-15

  63-400 Ostrów Wielkopolski

  tel. +48 62 584 2255

Szukasz pracy?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!