Oddział LAXO Care w Poznaniu

Zapraszamy do naszego biura w samym centrum Poznania – ul. Droga Dębińska. Poznań jest pięknym, dużym miastem w samym sercu Wielkopolski. Do naszego biura w Poznaniu przyjeżdżają także opiekunki i opiekunowie osób starszych z Obornik, Kórnika, Swarzędza, Buku, Środy Wielkopolskiej, ale także z mniejszych miejscowości: Plewiska, Dopiewo, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Opalenica czy Murowana Goślina.
Na miejscu w biurze czekają nasze Panie Rekruterki z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie opowiedzą o współpracy z LAXO Care oraz przedstawią aktualne oferty pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Jak do nas trafić?

Biuro LAXO Care znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Droga Dębińska 3A. W okolicy biura znajduje się AWF oraz Stary Browar czy galeria Posnania.

Godziny otwarcia?

Nasze biuro jest czynne w dni robocze od 9-17. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: +48 61 666 2993

Obszar działania

Biuro LAXO Care w Nowej Soli obsługuje przede wszystkim powiaty: Obornicki, Gnieźnieński, Średzki, Śremski, Szamotulski, Grodziski i Kościański.

Szukasz pracy?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!