Irena (55 lat): Opiekunka musi być gotowa na wszystko

Praca opiekunki to duże wyzwanie. Nawet osoby z doświadczeniem i dobrą znajomością języka mogą być niemiło zaskoczone. Przekonała się o…

Czytaj dalej

Basia (47 lat): Pierwszy wyjazd mam już za sobą

Pani Basia o pracy w opiece zaczęła myśleć zaraz po tym, jak dostała wypowiedzenie. Na Laxo Care trafiła w internecie,…

Czytaj dalej

Halina (53 lata): Wolę pracować niż brać kredyty

Od zawsze zajmowała się domem i dziećmi, pensja męża wystarczała na wszystko. Jednak nie zawsze udało się coś odłożyć. Pani…

Czytaj dalej

Alicja Dmitrowska

Współpraca z firmą LAXO Care układa mi się dobrze. Jestem opiekunką osób starszych już od dawna. Panie zajmujące się kontaktem są pomocne w każdej sprawie zawodowej, a także i prywatnej. Są bardzo miłe i kompetentne. Jako firma bardzo interesują się nami, kiedy jesteśmy u podopiecznych na terenie Niemiec: czy jest wszystko w porządku, czy nie ma jakichkolwiek problemów. Troszczą się o tych, którzy zajmują się opieką nad osobami starszymi. Problemy starają się rozwiązać razem z nami. Pracując w tej firmie czuję się bezpiecznie.

Wioletta Bardelska

Jestem zdecydowanie na TAK! LAXO Care dobiera pacjenta do opiekunki, przez co nie ma później problemów na miejscu. Wszystko załatwiane jest w Polsce – Niemcy to już tylko praca opiekunki, bez stresu czy formalności. Jestem i byłam zadowolona ze współpracy z LAXO. Polecam tę firmę każdej opiekunce, zarówno początkującej, jak i tej bardziej doświadczonej.

Barbara Popowicz

Praca opiekunki nie należy do łatwych, ale pozwala zarobić. Nie zdarzyło się, żebym nie dostała pensji na czas. Kiedy tylko pojawiają się kłopoty z podopiecznymi – dzwonię do firmy.

p. Teresa

Od samego początku jestem mile zaskoczona. Ja też rozglądałam się wcześniej w różnych miejscach w poszukiwaniu odpowiedzi na moje zgłoszenie: „Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech”. Od pierwszego kontaktu telefonicznego z LAXO Care, poprzez podpisanie umowy i załatwienie wszelkich formalności związanych z wyjazdem do Niemiec, współpraca układa się świetnie. Po przyjeździe na miejsce dostaję regularne telefony, czy wszystko u mnie w porządku.

p. Stefania

Miłe panie w biurze. Nie trafiłam jeszcze, żeby któraś miała zły dzień.

Gdzie jesteśmy

 • LAXO Care - Poznań

  ul. Droga Dębińska 3A

  61-555 Poznań

  tel. +48 61 666 2993

 • LAXO Care - Nowa Sól

  ul. Traugutta 12b/12

  67-100 Nowa Sól

  tel. +48 61 666 4757

 • LAXO Care - Ostrów Wielkopolski

  ul. Wrocławska 13-15

  63-400 Ostrów Wielkopolski

  tel. +48 62 584 2255

Szukasz pracy?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!