LAXO Care to:

10 lat

doświadczenia w branży

400

opiekunek, które są już z nami

Dołącz do nas

Zgłoś się!

Wypełnij formularz, oddzwonimy!

 

LAXO Care znana
i sprawdzona firma,

która od wielu lat zatrudnia i oferuje atrakcyjną finansowo oraz bezpieczną pracę dla polskich opiekunów/ek w Niemczech. Proponowana opieka może dotyczyć osób w podeszłym wieku, chorych i niepełnosprawnych. Każdy opiekun osób starszych pracujący dla LAXO Care ma gwarancję profesjonalnego doboru oferty, ale także pełnych, wyczerpujących informacji o warunkach pobytu oraz oferowanym wynagrodzeniu czy pomocy podczas pobytu za granicą.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić sprawdzone polecenia i rzetelne wsparcie na miejscu. Działamy już w tej branży od ponad siedmiu lat. Udało nam się podjąć współpracę już z ponad 400 opiekunami, którzy na bieżąco wyjeżdżają i zajmują się podopiecznymi w Niemczech.

Praca opiekuna/ki w Niemczech niewątpliwie wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego niezwykle cenne jest w tej pracy doświadczenie oraz wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Każdemu pracownikowi zapewniamy wysokie wynagrodzenie, opłacamy składki ZUS oraz ubezpieczenie, ale także organizujemy przejazd do miejsca pracy oraz powrót i gwarantujemy stały kontakt z koordynatorem.

Misja firmy

Jesteśmy firmą, dla której miarą sukcesu jest zadowolenie naszych klientów i pracowników. Stale się rozwijamy i kładziemy nacisk na jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione u nas osoby. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy oferują swoje serce i zaangażowanie potrzebującym seniorom. Naszą misją jest nieustanne poprawianie jakości rynku pracy w Polsce i za granicą w obszarze usług opiekuńczych.

W codziennych zadaniach kierujemy się 4 podstawowymi zasadami:

– dopasowanie (elastyczność) – ogromny nacisk kładziemy na to, aby dobierać zlecenia do preferencji i doświadczenia, kompetencji opiekunów/ek. Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji, a następnie praca za granicą nie jest łatwa, dlatego wybór odpowiedniej oferty stanowi klucz do sukcesu współpracy.

– odpowiedzialność – możesz zawsze na nas liczyć. Zapewniamy pomoc polskiego koordynatora podczas całego wyjazdu. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, potrzebujesz pomocy – zadzwoń! Czekamy na Twój telefon.

– rzetelność – zawsze informujemy pracowników o tym, do kogo wyjeżdżają, jaki jest stan zdrowia seniora, jakie są warunki pobytu na miejscu oraz jakie otrzymają wynagrodzenie.

– kompleksowość – gwarantujemy organizację całego procesu, od rekrutacji przez wypełnianie dokumentów, wybór oferty i organizację wyjazdu, po pomoc na miejscu – zapewniamy asekurację podczas pobytu za granicą. Nie musisz się o nic martwić!

Gdzie jesteśmy

 • LAXO Care - Poznań

  ul. Droga Dębińska 3A

  61-555 Poznań

  tel. +48 61 666 2993

 • LAXO Care - Nowa Sól

  ul. Traugutta 12b/12

  67-100 Nowa Sól

  tel. +48 61 666 4757

 • LAXO Care - Ostrów Wielkopolski

  ul. Wrocławska 13-15

  63-400 Ostrów Wielkopolski

  tel. +48 62 584 2255

Szukasz pracy?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!