Wybierz interesującą Cię ofertę i aplikuj!

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Zostaw dane, oddzwonimy i znajdziemy pracę dla Ciebie!

Opieka osób starszych – Dietersheim
Miejscowość
Dietersheim
Wyjazd
15.02.2022
Wynagrodzenie
1300€
Płeć i wiek seniora
Kobieta, 73
J. niemiecki
Komunikatywny
Numer oferty
11300 DIE
Seniorka mieszka sama w mieszkaniu, które znajduje się w domu wielorodzinnego na wsi. Syn z rodziną mieszka w tym samym domu na piętrze. Seniorka nie potrzebuje pomocy w nocy. Do toalety wstaje o 5:15. Podopieczna bierze leki samodzielnie. Seniorka jest otwartą osobą, lubi rozmawiać, oglądać telewizję, wychodzić na spacery z wykorzystaniem wózka elektrycznego, czasem lubi piec ciasta i ciasteczka. Pomaga przy transferze z wózka inwalidzkiego do toalety, a także do łóżka. Niestety, gdy zawodzi działanie liftu potrzebuje pomocy. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz z dostępem do internetu. Może korzystać z rowerów. Do dyspozycji opiekunki jest również Opel Zafira z manualna skrzynią biegów. Zakupy robi rodzina. Wieś, w której mieszka seniorka ma połączenie kolejowe do miasta. Stacja kolejowa znajduje się 15 minut na pieszo od domu seniorki. Do najbliższego miasta można dojechać również samochodem w ciągu 10 minut. We wsi, w której znajduje się dom seniorki jest mały supermarket - droga do niego spod domu seniorki zajmuje 5 minut samochodem.
Opiekunka Niemcy – Vestenbergsreuth
Miejscowość
Vestenbergsreuth
Wyjazd
24.01.2022
Wynagrodzenie
1200€
Płeć i wiek seniora
Kobieta, 83
J. niemiecki
Podstawowy
Numer oferty
1200 VES
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Szukamy opiekunki, która otoczy ją opieką. Seniorka nie wymaga opieki w nocy. Jest osobą leżącą, wymaga kompleksowego wsparcia przy higienie osobistej. Potrzebuje pomocy przy rozbieraniu oraz ubieraniu, a także myciu włosów - czesze sama. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym lub chociaż pojedyncze słowa/zwroty w danym języku. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z łazienką i dostępem do internetu. Sklepy znajdują się w odległości około 40 minut na pieszo od domu seniorki. Duże zakupy robi rodzina seniorki.
Praca dla opiekunki w Niemczech – Nordestedt
Miejscowość
Nordestedt
Wyjazd
17.01.2022
Wynagrodzenie
1400€
Płeć i wiek seniora
Mężczyzna, 83
J. niemiecki
Dobry
Numer oferty
11400 NOR
Senior mieszka z żoną w domu jednorodzinnym na obrzeżach dużego miasta. Jest spokojny, wesoły i pomaga w transferze. Podopieczny to były pracownik Lufthansy. Ma różnorodne zainteresowania: język angielski, majsterkowanie, ogród. Lubi żartować i pomagać innym. W wolnym czasie słucha audiobooków. W domu seniorów nie ma zwierząt domowych. Nocne wstawanie - nieregularnie. Opiekunka ma do dyspozycji w pełni umeblowany pokój z telewizorem i dostępem do internetu oraz własną łazienkę. Sklepy znajdują się w odległości około 10 minut na pieszo od domu seniorów. Duże zakupy robi rodzina.
Praca dla opiekunki w Niemczech – Hamburg
Miejscowość
Hamburg
Wyjazd
17.01.2022
Wynagrodzenie
1400€
Płeć i wiek seniora
Mężczyzna, 92
J. niemiecki
Dobry
Numer oferty
11400 HAM
Senior mieszka sam w mieszkaniu. Zdalnie, przy pomocy internetu prowadzi swoją firmę zlokalizowaną za granicą. Lubi spacerować i robić zakupy, sporo podróżuje i czyta gazety. Kocha swoje dzieci i wnuki. Jest radosnym i spokojnym seniorem. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do internetu oraz własną łazienką. Sklepy znajdują się w odległości ok. 10 minut na pieszo od mieszkania seniora.
Opiekunka osoby starszej – Bruchköbel (Niemcy)
Miejscowość
Bruchköbel
Wyjazd
23.01.2022
Wynagrodzenie
1400€
Płeć i wiek seniora
Kobieta, 94
J. niemiecki
Dobry
Numer oferty
11400 BRU
Szukamy opiekunki do seniorki, która mieszka sama w domu w małym mieście. Jest spokojna, miła i nie posiada żadnych zaburzeń. Seniorka nie ma zwierząt domowych i nie wymaga transferu. Nocne czuwanie tylko w wyjątkowych sytuacjach. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do internetu. Łazienka jest wspólna, ale używana tylko przez opiekunkę. Codziennie przewidziany jest czas wolny dla opiekunki. Również jeden cały dzień lub dwie połówki dnia mogą być do dyspozycji opiekunki, po uzgodnieniu z rodziną seniorki. Sklepy znajdują się w odległości ok. 10 minut na pieszo od domu podopiecznej. Duże zakupy robi rodzina. W domu seniorki jest rower, z którego może korzystać opiekunka.
Opiekunka osoby starszej – Paderborn (Niemcy)
Miejscowość
Paderborn
Wyjazd
23.01.2022
Wynagrodzenie
1250€
Płeć i wiek seniora
Mężczyzna, 94
J. niemiecki
Podstawowy
Numer oferty
11250 NEU
Senior mieszka w domu jednorodzinny nad stawami i z gospodarstwem, na wiosce - obrzeża Paderborn. Senior mieszka sam na dole. Natomiast w tym samym domu, na piętrze mieszka jego córka z mężem i dwójką dzieci - mają osobne mieszkanie. Senior nie potrzebuje pomocy w nocy. Porusza się przy pomocy balkonika po domu, na spacerach korzysta z wózka elektrycznego. Spacery 2-3 razy dziennie po okolicy. Należy asekurować seniora oraz motywować do codziennych czynności, żeby był jak najbardziej sprawny i aktywny. Opiekunka powinna nadzorować plan dnia i wspomagać seniora. Większe sklepy znajdują się w odległości ok. 6 km od domu podopiecznego - Aldi, Lidl, Reve. Blisko znajduje się tylko mały sklep z gazetami, ciastem, pieczywem, kawą etc. Obecnie zakupy robi córka seniora według listy Opiekunki. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do internetu. Do dyspozycji Opiekunki jest również rower. Opiekunka musi posiadać gumowe klapki.
Opiekunka Niemcy – Neustadt an der Aisch
Miejscowość
Neustadt an der Aisch
Wyjazd
23.01.2022
Wynagrodzenie
1500€ + 150€
Płeć i wiek seniora
Mężczyzna, 90
J. niemiecki
Dobry
Numer oferty
11650 NEU
Senior mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym. Potrzebuje pomocy w nocy. Porusza się przy pomocy rollatora oraz kul łokciowych, ale po schodach wchodzi i schodzi samodzielnie. Komunikacja oraz orientacja są u seniora częściowo zaburzone. Podopieczny jest bardzo samodzielny. Senior sam przygotowuje sobie lekarstwa. Ważne jest dla niego jedzenie. Seniorem opiekuje się praktycznie żona, której trzeba w tej opiece pomóc. W opiece pomaga też córka, ale dopiero od 15:30, czyli po powrocie z pracy. Sklepy znajdują się w odległości 10 minut na pieszo od domu seniora. Duże zakupy robi rodzina. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do internetu.
Praca dla opiekunki w Wesel – (Niemcy)
Miejscowość
Wesel
Wyjazd
31.01.2022
Wynagrodzenie
1300€
Płeć i wiek seniora
Kobieta, 93
J. niemiecki
Dobry
Numer oferty
13000 WES
Szukamy opiekunki do seniorki, która mieszka sama w mieszkanku o powierzchni 140 m2, w małym miasteczku. Seniorka jest osobą leżącą, ma podkurczone nogi pod kątem 90 stopni. Nie jest wstanie sama wstać. Trzeba ją przenosić z łóżka na wózek inwalidzki. Seniorka jest bardzo lekka. Rano i wieczorem przychodzą panie, które myją seniorkę. Seniorka cierpi na demencję, nie kontaktuje. Jest strachliwa, boi się wszystkiego. Nie mówi, słabo widzi i słyszy. Po porannym myciu sadza się podopieczną na wózek inwalidzki i zawozi do dużego pokoju. Jest tam stół, przy którym seniorka spożywa posiłki. Trzeba pilnować podopieczną, żeby regularnie piła. Po obiedzie kładzie się seniorkę do łóżka, wtedy przysługują opiekunce 2h przerwy. Seniorka chętnie wszystko je. Seniorka budzi się w nocy i rozmawia ze sobą, ale nie krzyczy i nie potrzebuje pomocy. Trzeba się do tego przyzwyczaić i spać spokojnie. Przy schodach jest winda, która ułatwia wyjście z seniorką na spacer. Dla opiekunki przygotowany jest w pełni wyposażony pokój z własną łazienką, TV i dostępem do internetu. Sklepy oddalone 10 minut drogi na pieszo od mieszkania seniorki.
Praca dla opiekunki w Bad Soden – (Niemcy)
Miejscowość
Bad Soden
Wyjazd
17.01.2022
Wynagrodzenie
1400€
Płeć i wiek seniora
Mężczyzna, 90
J. niemiecki
Dobry
Numer oferty
1400 BAS
Szukamy opiekunki do spokojnego i miłego seniora, który mieszka w domu jednorodzinnym (200 m2). W domu jest kot. Czas wolny dla Opiekunki - 2h codziennie, od 13:45 do 15:45. Do seniora przychodzi 3 razy dziennie Pflegedienst/Diakoni: robią pomiar cukru oraz podaż insuliny, raz w tygodniu rozkładają lekarstwa, raz w tygodniu - kąpiel, zakładanie skarpet uciskowych, co 4 tygodni wymieniają cewnik. Senior wraca do siebie po pobycie w szpitalu. Jest jeszcze słaby, ale robi postępy. W tym momencie siedzi na wózku. Córki, które mieszkają obok przychodzą i pomagają przy transferze seniora. W domu seniora mieszka jeszcze jego żona, nie wymaga jednak opieki ze strony opiekunki. Jest samodzielna w czynnościach pielęgnacyjnych. Dużo mówi. Lubi pracować w ogródku. Zaczyna się u niej demencja, często zapomina. Z wiekiem jest coraz słabsza, miewa zawroty głowy. Do dyspozycji opiekunki własny pokój z łazienką i dostępem do internetu. W pokoju opiekunki znajduje się również TV oraz radio. Zakupy robi córka wraz z opiekunką. W pobliżu jest market REWE - w obecnej sytuacji z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 zakupu robi sama córka. Wszystkie córki seniora są bardzo przyjazne. Chętnie obwożą opiekunkę samochodem, żeby pokazać jej okolicę.
Opieka osób starszych – Langen
Miejscowość
Langen
Wyjazd
23.01.2022
Wynagrodzenie
1500€
Płeć i wiek seniora
Kobieta, 95
J. niemiecki
Dobry
Numer oferty
11500 LAN
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym (ok. 160 m2) w małym miasteczku Langen (około 37 tys. mieszkańców). Szukamy opiekunki, która otoczy ją opieką. Seniorka jest miła i sympatyczna, ale bardzo uparta. Podopieczna lubi oglądać telewizję i kocha swój ogród. O ogród dba ogrodnik. Spacery z seniorką jedynie na ogród i taras, ponieważ seniorka szybko się męczy i nie lubi wychodzić poza teren swojego domu. Seniorka jest coraz słabsza, ale wciąż bardzo samodzielna. Lepiej jednak być przy niej podczas ubierania, rozbierania czy gdy idzie do toalety, ponieważ brakuje jej sił i miewa zawroty głowy. Wchodzi i schodzi po schodach samodzielnie, ale potrzebuje asekuracji, gdyż mogą występować problemy ze wzrokiem i utrzymaniem równowagi. Noce spokojne. Caritas przychodzi 1 raz w tygodniu (w piątek) i rozkłada leki. Listę zakupów oraz posiłki ustala się zawsze z seniorką, lubi decydować o takich sprawach. Zakupy robi opiekunka. Sklepy znajdują się 15 minut rowerem od domu podopiecznej: Aldi, Edeka, Rewe, 20 minut: Lidl + sklepy odzieżowe Braun, Kik i park. Dla opiekunki jest przygotowany w pełni umeblowany, słoneczny, ciepły pokój. Łazienka jest wspólna, ale seniorka korzysta z prysznica. Natomiast opiekunka ma do użytku wannę. Jest jeszcze pokój z umywalką, z którego może korzystać opiekunka. Część użytkowa znajduje się na parterze, część sypialna na piętrze. Kościół katolicki znajduje się w odległości 10 minut na pieszo od domu seniorki.
Praca dla opiekunki w Niemczech – Walldorf
Miejscowość
Walldorf
Wyjazd
30.01.2022
Wynagrodzenie
1600€
Płeć i wiek seniora
Mężczyzna, 86
J. niemiecki
Dobry
Numer oferty
11600 WAL
Szukamy opiekunki do seniora, który mieszka z synem. Senior ma problemy z przeżuwaniem i połykaniem pokarmów. Potrzebuje wsparcia przy wykonywaniu czynności związanych z higieną stóp. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z łazienką i dostępem do internetu. Wyjazd na 2 miesiące.

Zgłoś się!

Wypełnij formularz, oddzwonimy!

Szukasz pracy jako opiekunka?

Oferty pracy przygotowane przez doświadczonych specjalistów z LAXO Care są skierowane w szczególności do osób, które interesuje praca w charakterze opiekunki do osób starszych w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach, które zostały zweryfikowane zarówno przez nas, jak i naszych stałych pracowników. Bez względu na tryb pracy, jaki Państwa interesuje, jesteśmy gwarancją stabilnego zatrudnienia i wysokiego wynagrodzenia.

Opiekunowie osób starszych bardzo często wyjeżdżają sezonowo na okres kilku bądź kilkunastu miesięcy lub na stałe. Niezależnie zatem od tego, czy chcieliby Państwo współpracować z nami dłużej, czy są raczej zainteresowani tymczasową opieką, pomożemy w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, na bieżąco aktualizujemy oferty pracy i dokładamy wszelkich starań, by organizacja wyjazdu przebiegła pomyślnie. Zapewniamy dostęp do najświeższych oferty pracy, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb z uwzględnieniem kluczowych czynników, tj. stopień znajomości języka niemieckiego, dyspozycyjność, doświadczenie i posiadane umiejętności. Dodatkowo na cały okres pobytu za granicą gwarantujemy nieustanne wsparcie na infolinii oraz fachową pomoc profesjonalnych koordynatorów zasilających nasze szeregi. Zachęcamy do kontaktu już teraz!

Praca opieka Niemcy – czy warto jechać z agencją?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż podjęcie decyzji o wyjeździe do Niemiec wymaga czasu. Opieka nad osobami starszymi ma sporo zalet, ale jest także związana z wieloma zagrożeniami. Korzystając z pomocy naszej agencji, nie tylko uzyskasz wsparcie przez cały okres, lecz także stabilne i legalne zatrudnienie. Praca w Niemczech na własną rękę budzi poniekąd wiele wątpliwości. Łatwo wówczas natknąć się na problemy prawne. Decydując się na taki wyjazd, ryzykujemy dużo.

Problemem opiekunek, które zdecydowały się na wyjazd bez pomocy firmy pośredniczącej, jest praca na czarno, będąca wykroczeniem w świetle polskiego prawa. Tym samym osoby te są narażone na niższe wynagrodzenie, niż zostało to ustalone w trakcie negocjacji oraz brak ubezpieczenia zdrowotne, które jest konieczne w Niemczech. Stąd też zalecamy skorzystać z naszej pomocy. Wciąż jest wiele przypadków, iż osoby pracujące bez pisemnej umowy pozostają bez wynagrodzenia. Skąd się to bierze? Zwykle źródłem problemu jest chęć podjęcia pracy właściwie od ręki oraz kłopot ze znalezieniem pracy ot tak. W przypadku wyjazdu zorganizowanego przez agencję pracy proces rekrutacyjny może się niekiedy wydłużyć, co dla osób w kłopotliwej sytuacji finansowej może być poniekąd uciążliwe. Niemniej jednak podjęcie pracy tego typu może wiązać się z brakiem płynności finansowej, brakiem ubezpieczenia czy odprowadzanych składek. Jeżeli zatem planujesz podjąć się pracy w Niemczech jako opiekunka dla seniora, skorzystaj z usług zaufanej firmy pośredniczącej, by uniknąć potencjalnych zagrożeń. Legalne zatrudnienie, pewność co do wysokości zarobków, pełen pakiet dodatkowych świadczeń, odgórnie ustalony zakres obowiązków są gwarancją pełnego komfortu, swobody i poczucia bezpieczeństwa. Pracuj legalnie i nie martw się o nic więcej!

Praca opiekunka Niemcy – rzetelnie opisane warunki

Wśród proponowanych na stronie LAXO Care ofert można znaleźć aktualne ogłoszenia dotyczące pracy, jaką jest opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w Niemczech. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy dokładny przegląd najświeższych ofert pracy, które każdego dnia są aktualizowane. Każda osoba, która jest zainteresowana podjęciem tego rodzaju zatrudnienia, może sprawdzić wszelkie istotne informacje, tj. miejsce zamieszkania podopiecznego czy szacunkową wysokość wynagrodzenia za świadczone usługi oraz zakres obowiązków. Oczywiście każde pojedyncze ogłoszenie z kategorii „praca opieka Niemcy” zostało również opatrzone planowaną datą wyjazdu oraz określeniem minimalnego czasu, na jaki opiekunka do osób starszych miałaby wyjechać. Nawiązując jeszcze do kwestii wynagrodzenia, do pensji są także doliczane bonusy, która wynikają z zatrudnienia w okresie świątecznym (Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Wielkanoc). Firma LAXO Care od kilku lat skutecznie działa na polskim rynku, o czym świadczy wysoko uplasowana pozycja oraz setki zadowolonych kobiet i mężczyzn, którzy zdecydowali się na wyjazd do Niemiec z naszą pomocą.

Co znajdziemy, wchodząc w ogłoszenie?

Głównym założeniem LAXO Care jest pomoc Polakom w zdobyciu legalnego i stabilnego zatrudnienia w Niemczech. Dlatego też kładziemy duży nacisk na jasny i klarowny przekaz, niebudzący żadnych wątpliwości. Przygotowane przez naszych doświadczonych koordynatorów oferty pracy są nie tylko rzetelne, a także w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy zarobkowej u naszych zachodnich sąsiadów. Wchodząc w poszczególną ofertę, znajdą Państwo szereg niezbędnych informacji oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. Zachęcamy do przejrzenia ofert i zapoznania się z tym, co przygotowaliśmy z myślą o przyszłych opiekunach i opiekunkach do osób starszych. Jakie informacje znajdziemy w ogłoszeniach?

Ogólny opis tego, kim jest podopieczny i w jakich czynnościach potrzebuje pomocy.

Zapoznanie się treścią oferty, zacznijmy od najważniejszej kwestii, jaką jest nasz przyszły podopieczny. Wchodząc w interesującą nas ofertę, już na samym początku dostajemy informację na temat seniora. W jakim stanie jest podopieczny? Czy ma problemy z komunikacją lub orientacją? Czy jest w pełni samodzielny? W jakich czynnościach potrzebuje pomocy? Jakie czynności senior wykonuje samodzielnie? Czy wymaga całodobowej opieki? Gdzie mieszka i czy mieszka sam? Jak wygląda okolica miejsca zamieszkania? Jakich warunków może oczekiwać przyszły podopieczny (własny pokój z łazienką, stały dostęp do Internetu)? Odpowiedzi na te oraz kilka innych pytań uzyskają Państwo, zapoznając się z konkretną ofertą. Dzięki krótkiemu, lecz treściwemu zarysowi, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż oferta pracy zostanie dopasowana do indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Z jakimi chorobami zmaga się klient?

Początkujące, jak i profesjonalne opiekunki osób starszych tuż przed wyjazdem są zobowiązane do odbycia kursu. W trakcie niego zyskują wiedzę na temat dolegliwości i schorzeń, z jakimi najczęściej zmagają się seniorzy. We wskazanej ofercie znajdziemy wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia klienta wymagającego natychmiastowej opieki. Jeżeli podopieczny cierpi na chorobę Alzheimera lub zmaga się motorycznym ograniczeniem jednej strony ciała, informacje te zostaną wyszczególnione w ofercie. Stawiamy bowiem na pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do tematu „praca opiekunka Niemcy”.

Przyszłe obowiązki potencjalnego opiekuna

W zależności od stanu zdrowia i stopnia samodzielności osoby starszej zakres obowiązków opiekunów może znacząco się różnić. Praca opieka Niemcy to niezwykle wymagające zajęcie. Nie tylko wymaga od pracowników specjalnych predyspozycji, lecz także dobrej kondycji fizycznej oraz siły. Dlaczego? Otóż seniorzy niekiedy nie domagają, przez co wymagają należytej opieki i wsparcia przy wykonywaniu nawet najprostszych czynności. Wielu podopiecznych skarży się na różnorakie dolegliwości, które nie pozwalają im samodzielnie funkcjonować. Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertą, dokładnie zapoznaj się z zawartymi w niej informacjami. Do najczęstszych zadań przyszłych opiekunów zwykle należy pomoc w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych (mycie ciała i włosów, czesanie, ubieranie i rozbieranie, przygotowywanie odzieży) czy poruszaniu się. Do obowiązków zaliczane jest również dotrzymywanie towarzystwa, zapewnienie rozrywki, zorganizowanie czasu wolnego, dbałość o samopoczucie oraz aktywność fizyczną (regularne spacery lub ćwiczenia rozciągające w zależności od stanu podopiecznego), pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, gotowanie) oraz załatwianie bieżących potrzeb, tj. wizyta na poczcie.

Wymagania względem opiekuna

Zarówno obowiązki nałożone na opiekuna, jak i wymagania względem niego są uwarunkowane kilkoma czynnikami. Praca opiekunka Niemcy to trudne zajęcie, któremu nie każdy kandydat będzie w stanie podołać. Stąd też rodziny osób starszych bardzo często mają wygórowane oczekiwania względem przyszłych opiekunów i opiekunek. Biorąc pod uwagę, iż niektórzy podopieczni są całkowicie uzależnieni od drugiej osoby, opiekun będzie musiał zmierzyć się z różnorakimi sytuacjami. Niemniej jednak głównym wymogiem jest znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym, tak aby porozumiewanie się z seniorem nie stanowiło żadnych trudności oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Wielu podopiecznych wymaga całodobowej profesjonalnej opieki, przez co rodziny często szukając osób o odpowiednich predyspozycjach i szerokiej wiedzy. W niektórych ofertach mogą Państwo natknąć się na również na wymóg posiadania prawa jazdy kategorii B oraz brak jakichkolwiek nałogów. Powierzenie seniora w ręce niemalże obcej osoby nie należy do łatwych. Jeżeli znalazłeś atrakcyjną ofertę, lecz nie spełniasz jednego z wyszczególnionych w ogłoszeniu wymogów, skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy znaleźć odpowiednią ofertą pracy.

Warunki zatrudnienia

Decydując się na zajęcie w branży „praca opieka Niemcy”, kwestią budzącą największe zainteresowanie, jest zatrudnienie. Korzystając z pomocy LAXO Care, uzyskasz legalne i stabilne zatrudnienie, ubezpieczenie zdrowotne, opłacone składki ZUS, dodatkową premię za polecenie naszej firmy innym osobom, bezpłatny transport, wyżywienie oraz zakwaterowanie. Dodatkowo oferujemy opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu za granicą oraz terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Dane kontaktowe

Jeżeli dana oferta przypadła ci do gustu, nie czekaj - zgłoś się do nas! W każdym ogłoszeniu znajdziesz adres e-mail oraz telefon kontaktowy.

Chcąc bliżej zapoznać się z poszczególnymi ofertami pracy dla opiekunek w Niemczech, wystarczy wejść w wybrane ogłoszenie. W przypadku dodatkowych pytań czy zaistniałych wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie. Postaramy się udzielić dokładnych informacji. Ze strony LAXO Care mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie, wysoką jakość usług oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa!

Gdzie jesteśmy

 • LAXO Care - Poznań

  ul. Droga Dębińska 3A

  61-555 Poznań

  tel. +48 61 666 2993

 • LAXO Care - Nowa Sól

  ul. Traugutta 12b/12

  67-100 Nowa Sól

  tel. +48 61 666 4757

 • LAXO Care - Ostrów Wielkopolski

  ul. Wrocławska 13-15

  63-400 Ostrów Wielkopolski

  tel. +48 62 584 2255

Szukasz pracy?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!