Oddział LAXO Care w Ostrowie Wielkopolskim

Zapraszamy do naszego biura w samym centrum Ostrowa Wielkopolskiego – przy ulicy Wrocławskiej. Ostrów Wielkopolski jest pięknym, klimatycznym miastem, znajdującym się w południowej części Wielkopolski. Do naszego biura w Ostrowie Wielkopolskim przyjeżdżają także opiekunki i opiekunowie osób starszych z Krotoszyna, Kalisza, Pleszewa, Ostrzeszowa, ale także z mniejszych miejscowości: Raszków, Sobótka, Odolanów, Przygodzice, Nowe Skalmierzyce, Biadki. Na miejscu w biurze czekają nasze Panie Rekruterki z wieloletnim doświadczeniem – Pani Malina, Pani Dominika, Pani Katarzyna, Pani Aneta oraz Pani Małgorzata. Chętnie opowiedzą o współpracy z LAXO Care oraz przedstawią aktualne oferty pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Jak do nas trafić?

Biuro LAXO Care znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, przy ulicy Wrocławskiej 13-15. W okolicy biura znajduje się Liceum Ogólnokształcące oraz Szkoła Podstawowa.

Godziny otwarcia?

Nasze biuro jest czynne w dni robocze od 9-17. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: +48 62 584 2255.

Obszar działania

Biuro LAXO Care w Ostrowie Wielkopolskim obsługuje przede wszystkim powiaty: Ostrowski, Ostrzeszowski, Kępiński, Milicki, Krotoszyński, Wieruszowski i Kaliski.

Szukasz pracy?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!