Oddział LAXO Care w Nowej Soli

Zapraszamy do naszego biura w samym centrum Nowej Soli – na ulicy Wojska Polskiego. Nowa Sól jest pięknym, klimatycznym miastem, znajdującym się w zachodniej części Polski. Do naszego biura w Nowej Soli przyjeżdżają także opiekunki i opiekunowie osób starszych z Zielonej Góry, Żar, Głogowa, Szprotawy, Leszna, Wolsztyna, Sulechowa, ale także z mniejszych miejscowości: Przemków, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Racula, Ochla czy Przylep, . Na miejscu w biurze czekają nasze Panie Rekruterki z wieloletnim doświadczeniem – Pani Joanna i Pani Magdalena. Chętnie opowiedzą o współpracy z LAXO Care oraz przedstawią aktualne oferty pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Jak do nas trafić?

Biuro LAXO Care znajduje się w Nowej Soli, przy ulicy Wojska Polskiego 42. W okolicy biura znajduje się dworzec PKP, sklep Biedronka oraz Gimnazjum.

Godziny otwarcia?

Nasze biuro jest czynne w dni robocze od 9-17. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: +48 68 422 8111

Obszar działania

Biuro LAXO Care w Nowej Soli obsługuje przede wszystkim powiaty: Nowosolski, Wschowski, Żagański, Żarski, Zielonogórski, Wolsztyński i Leszczyński.

Szukasz pracy?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!