Dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Zapewniamy testy na koronawirusa dla Opiekunek i Opiekunów LAXO Care

Poradnik opiekunki

Niezależnie od sytuacji LAXO Care zawsze otacza opieką! 💕 Opiekunowie pracujący w czasie pandemii zadają sobie wiele pytań o kwestie bezpieczeństwa. To naturalne – chodzi przecież o wspólne dobro i zdrowie, zarówno Opiekuna, jak i podopiecznego. Jako odpowiedzialny pracodawca, jesteśmy na bieżąco z wszystkim oficjalnymi informacjami na temat pandemii i zaleceniami od wiarygodnych instytucji, a wszystkie pojawiające się rozporządzenia stale analizujemy. Opiekunów, którzy podejmują z nami współpracę, wspieramy we wszelkich formalnościach, które są aktualnie wymagane podczas pracy w roli Opiekuna osoby starszej w Niemczech!

 • Na bieżąco monitorujemy wytyczne niemieckiego Instytutu Roberta Kocha oraz przepisy poszczególnych krajów związkowych w zakresie obowiązków związanych z podróżą do Niemiec.
 • Realizujemy w imieniu Opiekuna obowiązek elektronicznej rejestracji podróży (zgłoszenie do niemieckich urzędów ds. zdrowia).
 • Zapewniamy dokumentację, która potwierdza legalne zatrudnienie, umożliwia przekroczenie granicy oraz swobodne wykonywanie pracy na miejscu.
 • Regularnie przekazujemy naszym Opiekunom aktualne i rzetelne informacje na temat obowiązujących przepisów.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo!

Ponadto, każdemu naszemu Opiekunowi zapewniamy bezpłatny test na obecność wirusa SARS-CoV-2 do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu, tuż przed wyjazdem na zlecenie.

Opiekun wykonuje test:

 • Bez dodatkowych opłat! Pokrywamy koszt testu i konsultacji ze specjalistą.
 • Bez konieczności wychodzenia z domu! Test wykonuje się w kilka minut we własnym domu, ze wsparciem pracownika służby zdrowia.
 • Bez obaw o formalności związane z testowaniem! Zajmujemy się organizacją testu przed wyjazdem i przejmujemy wszystkie formalności związane z samym wyjazdem za granicę.

Jak w skrócie przebiega testowanie?

 1. Koordynator LAXO Care skontaktuje się z Tobą telefonicznie na kilka dni przed podróżą.
 2. Koordynator umówi Ciebie na telekonsulatację, a w między czasie przyjdzie do Ciebie za pośrednictwem kuriera lub Poczty Polskiej przesyłka z zestawem do testowania.
 3. Następnie wykonujesz test podczas telekonsultacji i interpretujesz jego wynik z pracownikiem służby zdrowia.

Praktykowane przez nas zasady są wyrazem głębokiej troski o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort wszystkich naszych Opiekunów. 

Pamiętaj, możesz na nas liczyć❗️ Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu:
☎️ +48 61 666 2993
✍️ opieka@laxocare.pl

 

Inne w tej kategorii:

Gdzie jesteśmy

 • LAXO Care - Poznań

  ul. Droga Dębińska 3A

  61-555 Poznań

  tel. +48 61 666 2993

 • LAXO Care - Nowa Sól

  ul. Traugutta 12b/12

  67-100 Nowa Sól

  tel. +48 61 666 4757

 • LAXO Care - Ostrów Wielkopolski

  ul. Wrocławska 13-15

  63-400 Ostrów Wielkopolski

  tel. +48 62 584 2255

Szukasz pracy?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!